plbenlenfrdeitruuk
 

Zakład Kształcenia Kierowców

Marek Paszkowski

 

BielakJako pierwszy Ośrodek Szkolenia Kierowców w Białej Podlaskiej szkolimy w systemie SPS które realizowane jest w oparciu o najwyższe standardy zarówno na płaszczyźnie merytorycznej, jak i organizacyjnej. Będziesz korzystał z najlepszych legalnych materiałów, a całość poprowadzi wykwalifikowana i doświadczona kadra. Szkoląc się u Nas masz gwarancję zapewnioną przez system SPS !!!

Jesteśmy oficjalnym, certyfikowanym partnerem systemu SPS w Białej Podlaskiej - SPRAWDŹ I KLIKNIJ TUTAJ -> SYSTEM SPS

 

sps

Twoje prawo jazdy: łatwiej, szybciej, skuteczniej

 

szybko.jpg SZYBKO
Wiedza dociera do Ciebie trzema kanałami (podręczniki, wykłady, Internet) - dzięki ich spójności szybko i trwale przyswoisz teorię.
latwo.jpg ŁATWO
Dzięki identycznemu układowi wszystkich nośników łatwo powtórzysz każdą lekcję i znajdziesz potrzebne informacje.
przyjemnie.jpg PRZYJEMNIE
Nauka będzie przyjemna - animacje, czytelne grafiki i interaktywność pomogą w rozumieniu treści i nie pozwolą Ci się nudzić.
efektywnie.jpg EFEKTYWNIE
Tak przekazana wiedza zostanie z Tobą na długo. Dzięki temu osiągniesz nie tylko lepsze wyniki na egzaminie, ale także na drodze. Pamiętaj, że przysłowiowe zakucie materiału w warunkach stresu sprawdza się zdecydowanie gorzej niż zrozumienie!

 

Jako pierwszy Ośrodek Szkolenia Kierowców w Białej Podlaskiej rozpoczeliśmy szkolenie w systemie SPS które realizowane jest w oparciu o najwyższe standardy zarówno na płaszczyźnie merytorycznej, jak i organizacyjnej. Będziesz korzystał z najlepszych legalnych materiałów, a całość poprowadzi wykwalifikowana i doświadczona kadra. Szkoląc się u Nas masz gwarancję zapewnioną przez system SPS !!! Jesteśmy oficjalnym, certyfikowanym partnerem systemu SPS w Białej Podlaskiej
- SPRAWDŹ I KLIKNIJ TUTAJ -> SYSTEM SPS -

 

 

 

Ranking OSK 2011 Biała Podlaska - Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy  Biała Podlaska - Najlepsze OSK